HÍREK, ÚJDONSÁGOK

Állásajánlatok

2011. 10. 17.
A Yale és a Yale kereskedői hálózata, mint a világ egyik vezető anyagmozgató gép gyártója, folyamatosan keresnek profi értékesítőket és vevőszolgálati technikusokat.
Generációk óta az anyagmozgató gép ágazat egyik vezető kereskedő-és szolgáltató cége vagyunk. Sikereink titkát a magas értékű termékek és egy jövőbe mutató szervezet, stabil vevőköre garantálják.

Professzionális értékesítő csapatunk megerősítéshez keressük az anyagmozgató gépek ágazatának profi értékesítőjét (férfi / nő).

Ön egy szívvel-lélekkel dolgozó értékesítő? Élvezi az új kihívásokat és képes gyorsan új helyzeteket megoldani? Könnyen épít kapcsolatokat a különböző szintű partnerekkel? Rendelkezik Ön gazdasági, vagy műszaki végzettséggel és több éves tapasztalata van beruházási javak értékesítésében? Tud Ön sikereket fölmutatni az értékesítés területén?

Ha úgy érzi, hogy szavaink megszólították Önt, úgy felkínáljuk annak a lehetőségét, hogy képességeit egy profi műszaki értékesítőként bizonyítsa és kamatoztassa!

Amennyiben Ön szeretne velünk dolgozni, kérjük, küldje el Önéletrajzát, mely tartalmazza az alábbi adatokat:
Neve
Lakcíme
Beszélt nyelv/ek
Eddigi munkakörei
Egyéb adatok

Részletes pályázati anyagát az alábbi címre várjuk: karrier@yale.horoszcoop.hu